پوسته شدن سر پس از کاشت مو

پوسته شدن سر پس از کاشت مو

دلیل پوسته شدن سر پس از کاشت مو

پوسته شدن سر پس از کاشت مو | امروزه، یکی از روش های پر کاربرد در زمینه زیبایی، کاشت مو می باشد. این روش جزء بهترین و محبوب ترین روش ها برای درمان ریزش مو است. و معمولا افرادی که دچار ریزش مو می شوند، این روش را به روش های دیگر ترجیه می دهند. کسانی که از این روش استفاده می کنند، شاهد هیچ گونه عوارض خطرناکی نخواهند بود. و همچنین موهای کاشته شده، هیچ وقت دچار ریزش نمی شوند.

افراد متقاضی که قصد انجام عمل کاشت مو دارند، باید یک سری شرایط خاصی را دارا باشند. در غیر این صورت مورد مناسبی برای انجام عمل نخواهند بود. زیرا در صورت نداشتن شرایط لازم، امکان بوجود آمدن عوارض خطرناک زیاد است. البته شایان به ذکر است که پوسته شدن کف سر پس از کاشت جزء عوارض طبیعی به شمار می رود. و می توان با رعایت چند نکته، آن را رفع نمود.

پوسته شدن سر پس از کاشت مو طبیعی است

افراد زیادی هستند که دچار پوسته شدن سر پس از کاشت می شوند. این اتفاق اصلا جای نگرانی ندارد و به طور کلی یک مشکل کاملا عادی می باشد. در واقع این مشکل در اکثر مواقع به طور خود به خود رفع خواهد شد. و دیگر نیازی به اقدام برای درمان آن نیست. دلیل پوسته شدن سر، واکنش های طبیعی پوست می باشد. پوست سر این افراد، پس از کاشت مو، بعد از گذشت چند روز دچار خشکی می شود. و همین باعث می شود تا پوسته و شوره را تجربه کنند.

برای دیدن گالری عکس کاشت مو ، کاشت ریش و ابرو کلیک کنید.

عکس کاشت مو

نکاتی برای پیشگیری از پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

همان طور که ذکر شد؛ این مشکل کاملا طبیعی می باشد. اما نکاتی وجود دارد که با رعایت کردن آن ها می توانی از پوسته شدن سر جلوگیری کنید. یکی از بهترین کارها، استفاده از سرم شستشوی مو می باشد. این سرم موجب مرطوب نگه داشتن مو خواهد شد. با این کار علاوه بر پیشگیری از پوسته شدن، مانع بوجود آمدن عوارض دیگر نیز می شوید. نکته دیگر، تغذیه و خورد و خوراک شما می باشد که باید در آن دقت کافی داشته باشید.

اقدامات لازم برای رفع پوسته شدن سر بعد از کاشت مو

استفاده از شامپوهایی که توسط پزشکان متخصص توصیه می شود، می تواند برای رفع پوسته شدن سر بسیار موثر باشند. اکثر مواقع، در جلسات مشاوره کاشت مو، پزشکان شامپوهای مناسب برای رفع پوسته شدن را به بیماران معرفی خواهند کرد. معمولا در صورت استفاده از این شامپوها،مشکل پوسته شدن سر به طور کامل رفع می شود.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اینستاگرام آرا سیما

کلینیک تخصصی پوست و مو آرا سیما

کلینیک آرا سیما یک مرکز تخصصی پوست و مو می باشد. ما در آرا سیما بهترین روش کاشت مو برای هر فرد را ارائه می کنیم. خدمات ما در زمینه کاشت مو شامل کاشت طبیعی مو ، کاشت ریش و کاشت ابرو می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.