سن مناسب برای کاشتن ریش و سبیل

سن مناسب برای کاشتن ریش و سبیل

سن مناسب برای کاشتن ریش و سبیل

سن مناسب برای کاشتن ریش | یکی از مواردی که موجب زیبایی در آقایان می شود داشتن ریش های پرپشت است. امروزه بیشتر آقایان تمام راه و روش ها را برای داشتن ریش های پرپشت امتحان می کنند. معمولا از سنین نوجوانی، روش های زیادی از اطرافیان پیشنهاد می شود و پسران با انجام دادن آن ها، امید خود را نسبت به داشتن ریش های پرپشت از دست می دهند. آن ها تصور می کنند هیچوقت صاحب ریش های بلند و پرپشت نخواهند شد.

خوشبختانه افرادی که ریش های کم پشتی دارند می توانند با استفاده از روش کاشت ریش و سبیل در سن مناسب، به نتیجه مطلوب خود برسند. این روش عوارض خاصی ندارد و تمام افراد در سن مناسب، می توانند بدون هیچ نوع خطری آن را انجام دهند و ظاهر زیبایی را داشته باشند.

کاشت ریش در سن نوجوانی چه نتایجی خواهد داشت؟

از آن جهت که آقایان اهمیت زیادی به ریش ها و موهای خود می دهند، از سنین نوجوانی روش های اساسی را برای پر پشت کردن آن ها امتحان می کنند. به صورت طبیعی ،کاشتن ریش در سن نوجوانی کار منطقی نمی باشد. و برای افراد نوجوان، پیشنهاد می شود تا با استفاده از روش های طبیعی ریش و موی خود را پرپشت کنند. برای مثال با روغن زیتون صورت خود را ماساژ دهند و یا یک رژیم غذایی مناسب بگیرند.

برای دیدن گالری عکس کاشت مو ، کاشت ریش و ابرو کلیک کنید.

عکس کاشت ریش

مناسب ترین سن برای کاشت ریش

کاشت ریش در سنین نوجوانی اصلا کار مناسبی نمی باشد و فردی که علاقه به ریش های پرپشت دارد باید تا سن ۲۵ سالگی صبر کند. در بعضی افراد به دلیل هورمون های بدن ،امکان دارد رشد موهای صورت به بیش از ۲۵ سال طول بکشد. در نتیجه، اگر قصد کاشتن ریش دارید، تا سن ۲۷ سالگی صبر کنید و اگر در آن زمان شاهد رشد موهای صورت خود نبودید، برای عمل کاشت ریش اقدام کنید. سن مناسب برای کاشتن ریش و سبیل بعد از اتمام دوره رشد مو در صورت است.

عوارض موجود پس از کاشت ریش در سن نوجوانی

عوارضی که پس از کاشت ریش نمایان می شود، سطحی بوده و به طور طبیعی رفع خواهند شد. انجام ندادن این عمل در سنین نوجوانی، بخاطرعوارض پس از آن نمی باشد. تنها به این دلیل است که فرد تا سن ۲۷ سالگی صبر کند تا مطمئن شود موهای صورت رشد نخواهند کرد. بنابراین ،در صورت اقدام کاشتن ریش و سبیل ، باید به سن توجه داشت.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اینستاگرام آرا سیما

کلینیک کاشت مو آرا سیما

کلینیک آرا سیما یک مرکز تخصصی پوست و مو می باشد. ما در آرین سیما بهترین روش کاشت مو برای هر فرد را ارائه می کنیم. خدمات ما در زمینه کاشت مو شامل کاشت موی طبیعی ، کاشت ریش و کاشت ابرو می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.