دوره نقاهت پس از کاشتن ابرو

نکات مهم در مورد دوره نقاهت پس از کاشتن ابرو

دوره نقاهت پس از کاشتن ابرو

یکی از عامل های زیبایی صورت، ابروها می باشد. امروزه تعداد بسیاری از مردم وجود دارند که به زیبایی اهمیت زیادی می دهند. برخی افراد، به دلیل ریزش موهای ابرو ،سعی برای درمان آن دارند. کاشت ابرو یکی از راه های درمان می باشد. ما در این مقاله خواهیم گقت که دوره نقاهت پس از کاشتن ابرو چقدر می باشد.

داشتن ابرو های پرپشت و ضخیم ، باعث زیبایی هر فردی می شود و توجه دیگران را به خود جلب نمی کند. اما ابرو های کم پشت و نازک، موجب می شود به صورت ناخواسته توجه دیگران به سمت او جلب شود. این مشکل را می توان با استفاده از کاشت طبیعی ابرو رفع کرد. اکثر افرادی که از این روش استفاده کرده اند، رضایت کامل داشته و این روش را یک روش دائمی برای موهای ابرو می دانند.

برای افرادی که به دلایل مختلف مانند سوختگی ، ژنتیک و اثرات ناشی از زخم ها دچار ریزش موی ابرو شده اند، کاشت ابرو یک راهکار مناسب می باشد. اما باید توجه داشته باشند که بعد از انجام این عمل، باید دوران نقاهت را به طور کامل طی کنند و پشت سر بگذارند.

برای دیدن گالری عکس کاشت مو ، کاشت ریش و ابرو کلیک کنید.

عکس کاشت ابرو

دوران نقاهت بعد از کاشت طبیعی ابرو

کاشتن ابروی طبیعی یک عمل تهاجمی سبک است. پس از کاشتن طبیعی مو در ناحیه ابروها ، مقداری تورم خواهد بود. شاید خود شما راحت نباشید والا هیچ مشکل خاصی برای زندگی طبیعی نخواهد بود.

دوره نقاهت پس از کاشتن ابرو، طولانی نمی باشد. افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند تنها استراحت در چند روز برایشان کافی می باشد تا تورم ناشی از عمل از بین برود.

پس از کاشت، مدت زمان دقیق که برای رفع تورم های ناشی از کاشت نیاز است یک الی دو روز می باشد. حتی امکان دیدن خراش های کوچک بر روی نواحی ابروی کاشته شده نیز وجود دارد.

همچنین یک سری عوارض هم وجود دارد که به صورت طبیعی رفع خواهند شد. عوارضی مانند خارش و یا سوزش در ناحیه کاشت. در صورتی که مقدار سوزش و یا خارش بیشتر از حد معمول زمان ببرد، باید برای درمان به پزشک متخصص مراجعه شود.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

اینستاگرام آرا سیما

کلینیک کاشت مو آرا سیما

کلینیک آرا سیما یک مرکز تخصصی پوست و مو می باشد. ما در آرا سیما بهترین روش کاشت مو برای هر فرد را ارائه می کنیم. خدمات ما در زمینه کاشت مو شامل کاشت مو ، کاشت ریش و کاشت ابرو می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.