رفع جای جوش

آر اف فرکشنال سوزنی

آر اف فرکشنال برای رفع جای جوش

جوش ها می توانند جای زخم هایی ناراحت کننده بر روی صورت به جا بگذارند که آن ها بر اعتماد به نفس فرد و تصویر او از خود تاثیر می گذارند. در این مقاله به بررسی موثرترین روش رفع جای جوش یا آر اف فرکشنال می پردازیم.

درمان های متداول رفع جای جوش چندان موثر نیستند، اما خوشبختانه روشی جدید به نام تکنولوژی RF یا امواج فرکشنال رادیویی برای درمان و رفع جای جوش وجود دارد. درمان های امواج رادیویی می توانند جای جوش ها را از بین ببرند.

این روش انقلابی، نیازی به استفاده از لیزر نداشته و به جای آن از انرژی امواج رادیویی استفاده می کند تا کلاژن پوست را بازسازی کرده و جای جوش ها را به وسیله فرایند طبیعی بدن بهبود بخشد.

.

چگونه تکنولوژی امواج رادیویی فرکشنال بر جای جوش ها اثر می گذارد؟

در این روش، مقداری انرژی بر روی پوست اعمال می شود. این انرژی به لایه های عمیق پوست نفوذ کرده و جهت تخریب بافت جای جوش گرما تولید می کند. در مقایسه با روش لیزر که می تواند به سلامت سلول های پوستی آسیب وارد کند، این روش فرایندی ملایم، با کمترین ریسک و نتایج فوق العاده است.

محدوده فرکانسی که برای درمان جای جوش ها به کار می رود در حدود ۵ مگاهرتز (MHz) می باشد. پس ازحرارت دیدن پوست، ناحیه درمان شده می تواند به روش های مختلفی خنک شود.

در این روش، بافت های سطحی به اندازه بافت های عمیق گرم نمی شوند. جهت دستیابی به بهترین نتیجه از این روش درمانی، ممکن است به حداکثر ۵ جلسه درمانی نیاز باشد.

ممکن است برای چند روز اول پس از درمان، نواحی از پوست که تحت امواج رادیویی قرار گرفته اند قرمز شوند، اما این وضعیت واکنشی عادی بوده و تنها در ۵ درصد از موارد رخ می دهد.

چه نوعی از جای جوش بهترین پاسخ را به این درمان می دهد؟

انواعی از جای جوش که بهترین پاسخ را به این درمان می دهند، عبارتند از: جای جوش واگنی، قرمز، ترکیبی، غلطکی (rolling) و فرو رفته

این روش بهترین تاثیر را بر جای زخم هایی دارد که کمتر از ۳ تا ۶ ماه پیش به وجود آمده اند. همچنین، برای افرادی که پوست تیره تر دارند ایده آل است. حتی در صورت استفاده از شدید ترین امواج رادیویی، بیمار می تواند پس از حداکثر ۴۸ ساعت بهبود یابد.

⚠ توجه: درمان RF جدیدترین و بهترین درمان جای جوش می باشد.

آر اف فرکشنال

آیا آر اف فرکشنال سوزنی فقط برای رفع جای جوش استفاده می شود؟

این تکنولوژی برای درمان طیفی از مشکلات پوستی از جمله موارد زیر به کار برده می شود:

  • سفت کردن پوست
  • شکل دهی به خط فک
  • از بین بردن خطوط و چروک
  • جوانسازی
  • جای زخم
  • تنگ کردن منافذ
  • تازه سازی پوست
  • از بین بردن خطوط ریز و افتادگی یا شلی نواحی اطراف چشم
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.